صفحه اصلی درباره   |  محصولات  |  آموزش سفارش خرید خدمات پس از فروش  |  نقشه سیم کشی  |  تماس               Language : English

 

انجام خدمات در محل مشتری

علارغم ممانعت بسیاری از تولید کنندگان دستگاه دیاگ، شرکت زروان در راستای رضایت مندی بیشتر و تسهیل و تسریع کار مکانیکها و نمایندگیهای محترم، اقدام به انجام خدمات در محل تعمیرگاه یا نمایندگی می نماید.

سرویس و پیگیری دوره ای

فروش دستگاه پایان کار نیست. شرکت زروان کلیه اطلاعات مربوط به دستگاههای فروش را جهت انجام پیگیریهای مستمر و اطمینان از آموزش کامل کاربر جهت کارکرد با دستگاه را تحویل واحد خدمات می نماید. واحد خدمات نیز به صورت مستمر از وضعیت کارکرد کاربران و رضایت مندی آنها اطمینان حاصل می نماید.

تست اتوماتیک سخت افزار توسط مشتری

مشتری جهت اطمینان از کارکرد صحیح برد سخت افزاری خود متواند به سادگی از قابلیت منحصربه فرد تست اتوماتیک سخت افزار استفاده نماید و نتیجه را در اختیار کارشناسان واحد خدمات قرار دهد.

دفاتر فعال خدمات در اکثر استانهای کشور

با توجه به عدم دسترسی آسان برخی شهرها، شرکت زروان اقدام به تاسیس دفاتر خدمات و فروش در اکثر شهرهای کشور من جمله تهران، مشهد، اصفهان، رشت، ورامین، کرمان، تبریز،همدان، قم، یزد،کرج، بندرعباس،اهواز،شیراز،اراک،بندرترکمن،ارومیه، زنجان، محمودآبادو بروجرد و شهرکرد نموده است.

باز کردن برنامه از راه دور شبانه روزی

سیستم هوشمند اتوماتیک پیام رسان شرکت زروان بصورت شبانه روزی جهت ارتقا و افزودن کد برنامه های جدید در خدمت مشتریان محترم می باشد. همچنین کلیه کدهای مورد نیاز به صورت 24 ساعته توسط این سیستم قابل وصول می باشند.

راهنمایی، آموزش و رفع عیب از راه دور

در صورتیکه تعمیرکار به هر دلیلی در رفع عیوب مشاهده شده در خودرو با مشکلی مواحه شود، می تواند بصورت تلفنی از کارشناسان فنی شرکت راهنمایی و اطلاعات مورد نیاز را دریافت نماید.

 


 

محصولات

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت زروان استون خودرو میباشد .